User Name: Password:
Bulunduğunuz sayfa: Ürünler

Ürünler

Şirketimizin müşteriye daha komple bir hizmet sunabilmesi amacıyla ürün çeşitliliğimiz şişe ve kavanoz dışında başka ürünler de ihtiva etmektedir.


Ürünlerimizden bazıları şunlardır :

-  Kavanoz için T.O. kapaklar, şişeler için düz veya akış düzenleyici P.P. kapaklar, muhtelif ürünlerin şişe ve kavanozları için muhtelif plastik kapaklar.

-  Şirketinizin tanıtımı için promosyon amaçlı kullanabileceğiniz baskı olanaklı her türlü cam bardak.

Yakında ürün çeşitlerimize eklenecekler:

-  Küçük parti üretimleriniz için sleeve uygulaması,

Sleeve uygulama makineleri

-  Amatör üretici ve dolumcular için perakende sektöründe bulunabilecek küçük paketler halinde (12lik, 20lik, vs.) muhtelif kavanoz ve şişe çeşitleri,

-  Yeni veya varolan ürünleriniz için her türlü cam amabalaj çizimi ve tasarımı ile iştigal edecek yeni ürün geliştirme departmanının faaliyete girmesi. Bu şekilde ürünleriniz piyasaların kuvvetli rekabeti altında farklılıklarını koruma olanağına kavuşabilecektir.  

Bugün Yunanistan pazarında « Apikyan Packaging S.A. » tarafından yaratılmış onlarca cam ambalaj pazarda yerlerini korumaktadır.

-  Her türlü gıda ambalajı ve işlenmesi için uygun muhtelif plastik kasalar,

Şirketimizin sunduğu gerek yüksek standartlardaki hizmet gerekse ürünlerimizin büyük çeşidi ve müşterilerimizin her talebine anında cevap verebilmemiz sonuç olarak sektörün lider şirketleriyle kurulan karşılıklı güven ilişkimizin ana temeli olmuştur.

 


Search Engine Optimization WebOne